Monday 20 January 2020

West Bromwich Albion
v
Stoke City 20:00

Tuesday 21 January 2020

AFC Bournemouth
v
Brighton and Hove Albion 19:30
Everton
v
Newcastle United 19:30
Aston Villa
v
Watford 19:30
Crystal Palace
v
Southampton 19:30
Sheffield United
v
Manchester City 19:30
Chelsea
v
Arsenal 20:15

Wednesday 22 January 2020

Tottenham Hotspur
v
Norwich City 19:30
Leicester City
v
West Ham United 19:30
Manchester United
v
Burnley 20:15
Aberdeen
v
Motherwell 19:45
Kilmarnock
v
Celtic 19:45
Ross County
v
Hearts 19:45
Hibernian
v
Hamilton Academical 19:45
Livingston
v
St Johnstone 19:45
Rangers
v
St Mirren 19:45

Thursday 23 January 2020

Wolverhampton Wanderers
v
Liverpool 20:00

Friday 24 January 2020

Sunderland
v
Doncaster Rovers 19:45
Southend United
v
Bury 19:45
Northampton Town
v
Derby County 20:00
Queens Park Rangers
v
Sheffield Wednesday 20:00
Dunfermline Athletic
v
Dundee 19:05

Saturday 25 January 2020

Stoke City
v
Swansea City 15:00
Blackpool
v
Tranmere Rovers 15:00
Burton Albion
v
Accrington Stanley 15:00
Peterborough United
v
Rotherham United 15:00
Bristol Rovers
v
Fleetwood 15:00
Rochdale
v
Gillingham 15:00
Ipswich Town
v
Lincoln City 15:00
Leyton Orient
v
Newport County 15:00
Macclesfield Town
v
Forest Green Rovers 15:00
Stevenage Borough
v
Plymouth Argyle 15:00
Salford City
v
Oldham Athletic 15:00
Exeter City
v
Colchester United 15:00
Mansfield Town
v
Bradford City 15:00
Morecambe
v
Cambridge United 15:00
Carlisle United
v
Walsall 15:00
Crawley Town
v
Grimsby Town 15:00
Scunthorpe United
v
Crewe Alexandra 15:00
Swindon Town
v
Port Vale 15:00
St Johnstone
v
Kilmarnock 15:00
Motherwell
v
Hibernian 15:00
Hamilton Academical
v
Livingston 15:00
Celtic
v
Ross County 15:00
Brentford
v
Leicester City 12:45
Portsmouth
v
Barnsley 15:00
Reading
v
Cardiff City 15:00
Newcastle United
v
Oxford United 15:00
Burnley
v
Norwich City 15:00
Coventry City
v
Birmingham City 15:00
West Ham United
v
West Bromwich Albion 15:00
Millwall
v
Sheffield United 15:00
Southampton
v
Tottenham Hotspur 15:00
Hull City
v
Chelsea 17:30
Ayr United
v
Inverness CT XI 15:00
Queen of South
v
Alloa Athletic 15:00
Arbroath
v
Partick Thistle 15:00
Dundee United
v
Morton 15:00
Raith Rovers
v
Montrose 15:00
Falkirk
v
Forfar Athletic 15:00
Clyde
v
East Fife 15:00
Peterhead
v
Dumbarton 15:00
Airdrie United
v
Stranraer 15:00
Cowdenbeath
v
Brechin City 15:00
Queens Park
v
Albion Rovers 15:00
Stirling Albion
v
Elgin City 15:00
Cove Rangers
v
Annan Athletic 15:00
Stenhousemuir
v
Edinburgh City 15:00

Sunday 26 January 2020

St Mirren
v
Aberdeen 12:30
Hearts
v
Rangers 15:00
Manchester City
v
Fulham 13:00
Shrewsbury Town
v
Liverpool 17:00

Monday 27 January 2020

AFC Bournemouth
v
Arsenal 20:00

Tuesday 28 January 2020

Tranmere Rovers
v
Sunderland 19:45
Newport County
v
Macclesfield Town 19:45
Grimsby Town
v
Stevenage Borough 19:45
Northampton Town
v
Scunthorpe United 19:45
Cambridge United
v
Salford City 19:45
Crewe Alexandra
v
Leyton Orient 19:45
Bradford City
v
Cheltenham Town 19:45